DETAILS, FICTION AND PREMIUM SANAL SUNUCU

Details, Fiction and Premium Sanal Sunucu

Details, Fiction and Premium Sanal Sunucu

Blog Article

Yüksek trafik ya da veri transferi gerektiren World wide web siteleri ve on the web uygulamalar için 100 MBit sınırsız trafik ile kesintisiz erişim sağlar. Üstün Güvenlik Kalkanı

Satın aldığınız cloud sunucu paketleri, alanında uzman destek ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde kurulur. Kullanıma hazır olduğunda ise bütün bilgilerle birlikte tarafınıza iletilir.

Kontrol panelinizde belirtilen uygulamalar otomatik olarak kurulabilir ya da kaldırabilir. Her uygulama otomatik olarak kurulamaz.

Bu yazıda, sanal sunucu ile fiziksel sunucu arasındaki temel farkları ve avantajlarını inceleyeceğiz.

Bu sayede aldığınız sunucuyu maksimum performansla ve sorunsuz kullanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

* Kampanyalı paketlerde ilk three ay Windows sunucu işletim sistemi ve/veya Plesk panel lisansı ücretsiz olarak sunulmaktadır. İndirim oranı tüm faydalar dahil edilerek hesaplanmıştır. XCloud VPS Server Nedir?

Yani hostinglerin desteklemediği herhangi bir yazılımı, vds sunucular destekler.Tabi bunun için bazı modüllerin kurulması gerekebilir.Bunun more info yanı sıra kaynaklar dedike olarak atandığı için kolay kolay darboğaz olmazlar ve limitlerde kullanılabilirler.

Bulut sunucu altyapımızda yüksek işlemci hızını garanti altına alan yeni nesil Intel Xeon E5 işlemciler ve yedekli sunucular kullanıyoruz.

Siz sadece işinize odaklanın! Yüksek performanslı vds sunucular ile yavaşlık sorunlarından kurtulun ve stabil olarak çalışmaleın keyfini çıkartın!

Web hosting ve VPS sunucunun kendi içerisinde avantajları olduğu gibi dezavantajları da bulunur. Paylaşımlı hostinglerde aynı sunucuda birden fazla kullanıcıya erişim sağlanırken; XCloud serverda her kullanıcı için ayrı sunucu açılabilir.

Yedeklilik : Güncel sanallaştırma teknolojisinin sunduğu özellikler ile sanal sunucunuzun yedeği kolayca alınabilir, bu sayede olası bir durumda hızlı şekilde yedek üzerinden sunucunuz kurtarılabilir.

Linux işletim sistemi kurulu olan bir VDS server'a ise PuTTY aracıyla yani terminal üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

• Yeniden yükleme seçeneği ile sunucunuza farklı bir işletim sistemi yada kontrol paneli kurulumu yapabilirsiniz.

En uygun fiyatlarla sizde bir alan adı sahibi olabilirsiniz. Hemen alan advertisementı sorgulayın ve tescil edin.

Report this page